Menu
Sepet
Tüm alışverişlerinizde sepette %10 indirim.

Kartvizit

Ekonomik Kartvizit - Çift Yön Mat Selafon
Çok Satılan
Ekonomik Kartvizit - Çift Yön Mat Selafon Kartvizit - Çift Yön Mat Selafonİstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım,  kartvizitler  her zaman önemini korumaya devam edecek. çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurum..
367 TL
Ekonomik Kartvizit - Çift Yön Mat Selafon 500 Adet
Çok Satılan
Ekonomik Kartvizit - Çift Yön Mat Selafon 500 Adetİstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım,  kartvizitler  her zaman önemini korumaya devam edecek. çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal kimliğidir. Toplantı..
289 TL
Ekonomik Kartvizit - Çift Yön Parlak Selafon Kartvizit Baskı Hakkındaİstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım,  kartvizitler  her zaman önemini korumaya devam edecek. çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal k..
356 TL
Ekonomik Kartvizit - Tek Yön Mat Selafon Kartvizit Baskı Hakkındaİstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım,  kartvizitler  her zaman önemini korumaya devam edecek. çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal kimli..
313 TL
Ekonomik Kartvizit - Tek Yön Parlak Selafon Kartvizit Baskı Hakkındaİstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım,  kartvizitler  her zaman önemini korumaya devam edecek. çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal ki..
248 TL
Ekonomik Kartvizit - Tek Yön Parlak Selafon - Arka Tek Renk Siyah Baskılı Kartvizit Baskı Hakkındaİstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım,  kartvizitler  her zaman önemini korumaya devam edecek. çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sa..
259 TL
Ekonomik Kartvizit - Tek Yön Parlak Selafon 500 Adet
Ücretsiz 2-3 gün içinde
Ekonomik Kartvizit - Tek Yön Parlak Selafon 500 Adetİstediğimiz kadar dijital hayata dahil olalım,  kartvizitler  her zaman önemini korumaya devam edecek. çünkü profesyonel yaşamın vazgeçilmez bir unsuru olan kartvizit, bir firma çalışanının sahip olması gereken kurumsal kimliğidir. Toplan..
0 TL
Fantazi Kartvizit - Japon Bristol - Çift Yön Baskı Hakkında Tuale fantazi kartvizit, 280 veya 300  gr. Fantezi  kağıdından basılarak üretilen, üzeri dokulu ya da tırtıklı bir görünüme sahip kartvizit modelidir. Dokulu kartvizit, tuale kartvizit ya da fantazi kartvizit olarak isimlen..
723 TL
Fantazi Kartvizit - Japon Bristol - Tek Yön Baskı Hakkında Tuale fantazi kartvizit, 280 veya 300  gr. Fantezi  kağıdından basılarak üretilen, üzeri dokulu ya da tırtıklı bir görünüme sahip kartvizit modelidir. Dokulu kartvizit, tuale kartvizit ya da fantazi kartvizit olarak isimlend..
475 TL
Fantazi Kartvizit - Tuale - Çift Yön Baskı Hakkında Tuale fantazi kartvizit, 280 veya 300  gr. Fantezi  kağıdından basılarak üretilen, üzeri dokulu ya da tırtıklı bir görünüme sahip kartvizit modelidir. Dokulu kartvizit, tuale kartvizit ya da fantazi kartvizit olarak isimlendirilmek..
723 TL
Fantazi Kartvizit - Tuale - Tek Yön Baskı
Çok Satılan
Fantazi Kartvizit - Tuale - Tek Yön Baskı Hakkında Tuale fantazi kartvizit, 280 veya 300  gr. Fantezi  kağıdından basılarak üretilen, üzeri dokulu ya da tırtıklı bir görünüme sahip kartvizit modelidir. Dokulu kartvizit, tuale kartvizit ya da fantazi kartvizit olarak isimlendirilmekt..
475 TL
Kabartma Laklı Kartvizit - Düz Kesim Baskı HakkındaProfesyonel yaşamın vazgeçilmezi olan kartvizitlerinizi artık daha çarpıcı hale getirmeniz mümkün. Hayatta sıradan olmaktan kaçınan ve farkını göstermek isteyenler için tasarlanan Kabartma Lak Kartvizit, iyi bir ilk izlenim oluşturmanızda önemli bir..
561 TL
Gösterilen: 1 ile 12 arası, toplam: 37 (4 Sayfa)

Kartvizit Baskı Modelleri

Kurumsal kimliğiniz, sektörünüz, unvanınız gibi detayları barındıran kartvizitler, ne kadar doğru seçilirse, getirecekleri olumlu etkiler de o kadar çok olur. Kartvizit modellerine karar verirken öncelikle sektör araştırması yapmanız faydanıza olacaktır. Eğer reklam, tasarım, mimarlıkla ilgili bir alanda hizmet veriyorsanız, kartvizitinizin ilk görüşte bunu belli etmesi gerekir. Özel kesim kartvizitler, şeffaf kartvizitler bu gibi sektörler için oldukça uygundur. Fark yaratan, sıra dışı ve akılda kalıcı etkiler bırakmak; tasarımla, yazarlıkla veya reklamcılıkla uğraşan insanların vereceği ilk izlenim olmalı. Bunu fark yaratan bir kartvizit modeli seçerek ortaya koyabilirsiniz.


Finans, hukuk, muhasebe gibi alanlar için daha klasik ve şık detaylar barındıran kartvizitler doğru seçim olacaktır. Bir avukatın, müşterisine güven veren ve tecrübesini ortaya koyan bir kartvizit modeline ihtiyacı vardır. Önce sektör araştırması yapıp, daha sonra kabartmalı kartvizit veya sıvama kartvizit gibi seçeneklerden yana tercih yapabilirsiniz.


Online matbaa Sihirlibaski.com üzerinden sipariş verebileceğiniz kartvizit modelleri, profesyonel matbaa kalitesinde basılır ve adresinize ulaştırılır. Üstelik her zaman en kaliteli malzemeler kullanılır ve kartvizitlerinizin dayanıklı olması sağlanır. Kartvizit fiyatları Sihirlibaski.com kalitesi için oldukça uygundur. Kartvizitin modeline göre fiyatı da değişkenlik gösterir. Profesyonel matbaa ekibi ile Sihirlibaskı , isteklerinizi eksiksiz bir şekilde yerine getirir. Sipariş vermeden önce tek yapmanız gereken, kartvizit baskı üzerinde yer alacak detayları doğru bir şekilde belirlemek, ölçüleri bildirmek ve online olarak Sihirlibaskı ile iletişime geçmektir. Kaliteden emin olduktan sonra online kartvizit siparişinizi site üzerinden kolaylıkla verebilirsiniz.


Online Kartvizit Bastırmadan Önce Yapmanız Gerekenler

  • Kartvizitinizin üzerinde yazacak detaylara karar vermek.
  • Bir tasarımcıdan yardım alarak, ortaya hayalini kurduğunuz kartviziti çıkarmak.
  • Logo boyutunuzu belirlemek.
  • Bilgilerinizi PDF dosya formatı haline getirip, Sihirlibaski.com ile paylaşmak.
  • Kartvizitinizin modeline, kesimine ve malzemesine karar vermek.
  • Hepsini hazırlayıp, Sihirlibaski.com ile paylaşmak ve online kartvizit siparişini tamamlamak.
  • Kartvizit ürünlerine seçtiğiniz adet için tek tasarım yüklenebilmektedir. Her isim/tasarım için ayrı adet seçip ürünün sepete atılması gereklidir. Örneğin; aynı bilgilere sahip, sadece isim değişecek tasarımlar da farklı tasarım sayılmaktadır, bu sebeple sepete 1000 adet + 1000 adet olarak 2 ürün atmanız gerekmektedir.

Kartvizit Çeşitleri ve Özellikleri

Yeni nesil matbaacılık ile organize matbaa anlayışını bir araya getiren Sihirlibaski.com üzerinden kartvizit siparişi vermek oldukça kolay. Fakat bunun için öncelikle kartvizit çeşitlerini ve özelliklerini bilmeniz gerekiyor.


Standart Kartvizit / ucuz kartvizit

Profesyonel yaşamın vazgeçilmezi olan kartvizitlerin standart modelleri tek veya çift taraflı olarak basılıyor. Kağıt gramajını seçtikten sonra kartvizitinizi selefonlu veya selefonsuz olarak özelleştirebilirsiniz. Standart kartvizitlerin fiyatı, adedine göre farklılık gösteriyor. Ürün özelliklerini seçtikten sonra, seçeceğiniz kargo gününe göre yepyeni kartvizitleriniz adresinize teslim ediliyor. Firmanızın sektörel kimliği olarak ele alabileceğiniz standart kartvizitleri tasarlarken dikkat etmeniz gereken en önemli şey, kartvizitin üzerinde yer almasını istediğiniz bilgiler olmalıdır. Hepsinin doğru ve istediğiniz şekilde olduğuna dikkat etmeyi unutmayın.


Kabartma Laklı Kartvizit

Kartvizitinizin istediğiniz bir bölümünü kabartmalı olarak seçebileceğiniz kabartma laklı kartvizitler, organize matbaa kalitesinde hazırlanıyor. Standart kartvizit fiyatlarına göre farklılık gösteren kabartma laklı kartvizitler, online matbaa Sihirlibaski.com’da sizin belirlediğiniz tasarım doğrultusunda basılıyor. Dilediğiniz görüntüde bir kartvizit tasarlatıp, dosyanızı Sihirlibaski.com’a yükledikten sonra istediğiniz kartviziti elde edebilirsiniz. Kabartma laklı kartvizitlerde kabarık olmasını istediğiniz bölüm fiyatta farklılık oluşmasına neden oluyor. Gofreli kartvizit olarak da bilinen kabartma laklı kartvizitlerinizi oval veya düz kesim olarak tercih edebilirsiniz.


Sıvama Kartvizit

Daha dayanıklı ve daha karizmatik bir kartvizit bastırmak isterseniz tercihiniz mutlaka sıvamalı kartvizitten yana olmalı. İki tane kart birbirine yapıştırılarak yapılan sıvamalı kartvizitler, normalden daha dayanıklı ve kalın olur. Sıvamalı kartvizitlerin fiyatları sipariş vermek istediğiniz adede göre farklılık gösteriyor. Sıvamalı kartvizitlerinizi kabartma laklı veya laksız olarak tercih edebilirsiniz. Tasarımınızı düzenledikten sonra istediğiniz detayları da belirterek, Sihirlibaski.com’un sipariş ekranına tasarımınızı yüklemeniz yeterli olacaktır. Organize matbaa kalitesindeki kartvizitleriniz, 1 hafta sonra adresinize teslim edilir.


Kartvizit Fiyatları Hangi Özelliklere Göre Değişir?

Artık dijital dünyada yaşadığımız gerçeği, kartvizitlerin fonksiyonları hakkındaki fikrimizi değiştirmiyor. İş kimliğinizi, profesyonelliğinizi ve markanızın imajını belirten kartvizitlerin fiyatları seçtiğiniz dokuya göre farklılık gösteriyor. Kabartma laklı kartvizitler, sıvamalı kartvizitler ve standart kartvizitler olarak üçe ayrılan model seçenekleri, kesimlere göre de farklı fiyatlarda karşımıza çıkabiliyor. Yeni dönemin modası olan oval kesim kartvizitlerle, normal kesim kartvizitler arasında fiyat farkı bulunuyor.


Ayrıca tek taraf veya çift taraf baskılı kartvizitlerin de arasında farklı fiyatlandırma yapılıyor. Çoğu insan bir tarafını Türkçe, diğer tarafını ise İngilizce tercih ediyor veya ön yüzde kişisel bilgiler yazarken, arka yüzde şirket logosu bulunuyor. Kartvizit fiyatlarında tasarım, doku, kesim ve çift taraf baskı, kartvizit fiyatlarını etkileyen etmenlerdir.


Alışveriş deneyiminizi iyileştirmek için yasal düzenlemelere uygun çerezler (cookies) kullanıyoruz.. İnternet sitesinde kalmayı sürdürerek çerezlere izin vermektesiniz.. Detaylı bilgi için Gizlilik Politikası ve Çerez Politikasını .