Hakkımızda

Sihirlibaski.com Kimdir?

Sihirlibaski.com, 20 yılı aşkın deneyimi ve iş gücünden ortaya çıkan yeni nesil online matbaa sitesidir. Gelişen ve değişen teknolojinin avantajlarından faydalanarak hizmetlerimizi daha geniş kitlelere ulaştırmak ve müşterilerimize en kaliteli ürünü, en ucuza ulaştırmak için tüm enerjimiz ile gece gündüz durmadan çalışıyoruz.

Sihirlibaski.com olarak kurumsal ürünlerden reklam ürünlerine, kartvizit, el ilanı, broşür, takvimden, promosyon kalem e, ajanda dan, saat’e varana kadar çeşitli ürün gamına sahip birçok alanda hizmet vermekteyiz. Her geçen gün kendimizi yeniliyor, ürün yelpazemizi genişleterek en kaliteli ve en hızlı hizmeti sizlere ulaştırmak için çalışıyoruz.

Sihirlibaski.com Kurulduğumuz günden bu yana sürekli büyümeyi ve kendimizi geliştirmeyi hedefleyerek, İşimizi severek yapıyor ve alanımızda daha iyi olabilmek için sürekli araştırıyoruz.

Kaliteli ve güvenilir hizmet anlayışı, deneyimli ekibi ile sizlere en iyi hizmeti vermek, müşterilerimize siparişlerini kaliteden ödün vermeden hızlı bir şekilde ulaştırmak için çabalıyoruz ve Sihirlibaski.com ailesi olarak işinde deneyimli uzman kadromuz ile sizlere en doğru ve en güncel hizmetleri sunmaya devam edeceğiz.

Memnuniyet öncelikli beklentimizdir. Elbette sizlerin memnuniyeti doğrultusunda sektörde en iyi olmayı isteme vizyonumuz çerçevesinde, yükselip ileri gidebileceğimizin bilincindeyiz. Sahip olduğumuz teknoloji ve üretim kalitesi ile ortaya koyduğumuz ürünler, satış öncesi ve sonrası destek hizmetleri sayesinde de, memnun kalmanızı sağlamak için azami gayreti sarf ediyoruz.

Sitemizde yer almayan veya sayıca çok fazla olan siparişleriniz için “Teklif İste” sayfamızı kullanabilirsiniz. Ayrıca özel işler için de bilgi ve fikir almak için bizi dilediğiniz zaman arayabilir veya Online Canlı Destek hattımız üzerinden bize yazabilirsiniz.  Dilediğiniz zaman “Teklif İste” linki üzerinden talep detaylarınızı bize iletebilir, size özel geliştirilecek hizmet için size özel fiyat teklifleri alabilirsiniz.

Sihirlibaski.com'da Neler Var?

Sihirlibaski.com’da kendi tasarımlarınız ile baskı yaptırabileceğiniz gibi, en farklı özelliğimiz, hiçbir grafik programı kullanmadan broşür, kartvizit, davetiye, kaşe, cepli dosya, antetli kağıt, zarf çeşitleri, takvim, promosyon ürünleri, etiket çeşitleri ve baskı adına her şeyin tasarımını bu sitede çok rahat bir şekilde yapabileceksiniz. Kendi yaptığınız çalışmayı sistem içerisinde saklayabilirsiniz. Böylelikle artık program derdine son vermiş olacaksınız.

Sihirlibaski.com size %100 memnuniyet sözü vermektedir. İmalat hatalarından doğan bütün ürünlerinizi koşulsuz ve kargo ödemesi yapmadan adresimize göndermeniz yeterli olacaktır. Çünkü yaptığımız iş sizi memnun bırakmamış ise o iş tamamlanmamış demektir. Siz beğenene kadar biz yenisini basıp göndermeye hazırız. Sizin bir teşekkür etmeniz bizim en iyi moral olacaktır.

NEDEN BİZ?

Ücretsiz Kargo

150 TL ve üzeri yaptığınız tüm alışverişlerinizde kargo ücretini biz ödüyoruz.

100% Geri Ödeme Garantisi

Baskı sürecinde oluşabilecek her türlü hatada ürünü yeniden üretir veya sipariş tutarını geri öder.

7/24 Online Destek

Tüm soru, sorun ve şikayetlerinizde sihirlibaski.com 7/24 Online Canlı Destek, Telefon desteği hizmeti sunmaktadır.
0
+
MÜŞTERİ
0
+
BASILAN ÜRÜN
0
HR
MÜŞTERİ HİZMETLERİ
0
+
FİNCAN KAHVE
0
%
POZİTİF YORUMLAR
close
Sihirlibaskı şeffaf kartvizit baskı kampanya şeffaf kartvizit fiyatları
WhatsApp Sipariş
Nasıl yardımcı olabilirim?
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim?